Hosting & Domain & Cloud

Hosting & Domain & Cloud konusu ile herkese merhaba.

Uzun yıllardan beridir aktif bir web kullanıcısı, tasarımcısı, programcısı ve yöneticisiyim. Çevremdeki eş dost bu alanlardaki ilgimi ve başarılarımı biliyorlar. Yıllardır açık olan cemkamali.net’in bulunduğu sunucumuz yüksek performanslı SSD altyapısı, yüksek güvenlik sistemi ve %99 uptime oranı ile son derece tatminkâr bir yapıya sahip. Genelde çevremde bulunan insanlara hosting ve cloud hizmeti veriyorum fakat bloguma kadar gelmişsen sen de çevremdeki güzel insanlardan birisindir diye düşünerek kullanıcı çevresini biraz daha genişletmek istedim.

Aşağıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda eğer hosting veya cloud hizmeti almak istersen, benimle iletişime geçebilirsin.

Hosting

Linux Hosting Paket 1Linux Hosting Paket 2

 

 

Linux Hosting Paket 3

 

Cloud

Cloud sistemleri artık günümüzün vazgeçilmezi. Her  veriyi telefonumuzda veya bilgisayarımızda tutmak mümkün değil. Anlık olarak çevrimiçi erişim sağlayabileceğimiz bir noktada depolama yapmak, şu zamanda mecburiyetler arasına girmeye başladı. En basit dosyalarımıza dahi kolaylıkla erişebileceğimiz cloud (bulut) sistemleri ile bu ihtiyacımız neredeyse tamamen karşılanmış durumda.

Siz de güvenilir depolama sistemi ile verilerinize anlık olarak ulaşmak isterseniz alttaki paketi incelemenizi ve hoşunuza giderse benimle iletişime geçmenizi öneriyorum 🙂

Cloud Hesabı Paketi

 

Domain Satın Almak İsteyenler İçin

Domain işlemlerimi ben isimtescil.net üzerinden yapıyorum. Eğer sen bununla uğraşmak istemezsen senin yerine bu işlemlerini ben halledebilirim. Tamamen kârsız bir alışveriş ile bu hizmeti sana verebilirim, ne kadara mâl oluyorsa onu ödersin. 🙂

  • Cem KAMALI
(Visited 10 times, 1 visits today)