Hakkında

Cem KAMALI Kişisel Web Sayfasına hoşgeldiniz.

Cem KAMALI Kimdir?
Cem, Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde, 28 Ağustos’ta dünyaya geldim.

Eğitim?
Cem, yine Düziçi’nde, anaokulunu Düziçi Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda ve ardından Düziçi İrfanlı İlköğretim Okulu’nda okudum.
İlköğretime geçtiğinde, Düziçi Yusuf Tunaboylu İlköğretim Okulu’nda 7 yıl okumaya devam ettim, ancak ailenin ikametini değiştirmesi nedeniyle 8. sınıfta ise Düziçi İstiklal İlköğretim Okulu’na geçiş yapmak durumunda kaldım.
Lise yıllarına geldiğimde, Düziçi Atatürk Lisesi’ne başlamış, ancak bir bilgisayar tutkunu olmam nedeniyle karar değiştirip, 75.Yıl Endüstri Meslek Lisesi’ne geçiş yaptım. Burada bilgisayar konusunda ki bilgimi genişletip oldukça ilerleme kaydettim.
İstanbul Okan Üniversitesi, Harita bölümünden mezun olarak iş hayatına başlamış bulunmaktayım.

İlgi Alanları?
İlgi alanlarım, bilgisayar üzerine yoğunluktadır. Müzik kulağım iyidir, 2004’ten bu yana gitar ile ilgileniyorum, daha öncesinde klavyeyi geliştirmiştim. Tabi klavye ile pek ilgilenemiyorum artık. Sözü ve bestesi bana ait olan şarkılarım var, bunların bazılarını YouTube ve SoundCloud üzerinden dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarımla bir araya geldiğimde şarkı söylemek, benim için en güzel deşarj olma yollarından biridir. Ayrıca yaklaşık 12 yıldır şiir üzerine çalışmalarım vardır. Bunun yanında hikâye de yazıyorum bazen. Şiirlere eskisi kadar vakit ayıramıyorum hayat telaşesinden ötürü ancak bu özgün eserlerimi paylaştığım zamanlarda bunca yıla rağmen okuyanların beğenisini kazanmak benim için onur verici.

Okuduğun için teşekkürler 🙂

(Visited 7 times, 1 visits today)